Říjen 2007

19.bleskowka

30. října 2007 v 16:10 Bleskowky
1.Hlásni pro mě TADY...........jsem tam jako Werča
2.Kolikátý to byl hlas???
3.Hlasuj v anketě!!!
4.Pro co si hlasoval/a??? :D:D:D:D:D:D:D:D
5.Co chceš na diplom??????
Konec bude,až to ukončim a napíšu do komentářů!!!

Táááááaaaaak.......konečně tu jsou DIPLOMKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. října 2007 v 10:26 Competition-soutěže
Taky tady jsou ty diplomky za účast v SONB..............nejsou tu všechny,protože někteří mi nenapsali co chtějí!!!!!!!!!!!!!!Pokud tady nevidíte svůj diplom,tak TADY to můžete napravit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DIPLOMY PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY

25. října 2007 v 14:28 Competition-soutěže
Ahojky.Jelikož mi ještě pořád blbne net,rozhoda jsem se,abyste nemuseli na ty dipomy čekat tak dlouho,že si vyberete ze 4.Taky vybírejte a já je co nejdřív všechny udělám!!!!!!!!!!!!Takže do komentářů napište číslo obrázku........
To patí úplně pro všechny,ale až na Lucíka!!!!!Vítěz je Lucík a ta si může vybrat sama co chce na dipom.Ale napiš sem pls několik věcí!!!!!Napříkad 3,kdyby mi zase blnul ten net.A já z toho něco vyberu............................

Konečné VÝSLEDKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25. října 2007 v 13:54 Competition-soutěže
Všem mooooooooc mocinky moc gratuluju!!!!!!!!!Taky tady jsou výsledky:


1.Lucík -- 17 hlasů
2.♣ Mekenzie :o) ♣ -- 16 hlasů
3.teink@ & Gabyyy -- 12 hlasů
4.Kitty -- 11 hlasů
5.luginka♥ -- 6 hlasůVŠEM MOC GRATULUJU A DĚKUJU ZA ÚČAST!!!!!!!!!!!!!!!!!

FINÁLE SONB!!!!!!!!!!!!!!

14. října 2007 v 18:34 Competition-soutěže
Takže...nejdřív se chci omluvit těm,kteří už čekají dlouho na diplomy z 1.kola a teĎ i těm,kteří se noprobojovali do finále.Mně blbne net a nejdou mi dávat na blog nějaký obrázky...........proto tu ještě nejsou.Až mi je sem půjde dát,dám vám vědět!!!!!!Tak se nezlobte!!!!!!!!!!!!!!
A teď začíná FINÁLE SONB!!!!!!!!Tak jste se konečně dočkali.Takže...postoupilo vás jen 5:

teink@ & Gabyyy -----10 hlasů
http://bebbi.blog.cz

luginka♥ -----12 hlasů hlasů
http://luginki-denicek.blog.cz

Lucík -----12 hlasů
http://luucky.blog.cz

♣ Mekenzie :o) ♣ -----12 hlasů
www.mekenzie.blog.cz

Kitty -----10 hlasů
http://jesse-charmed.blog.cz

!!!!!!!!!!!!!TOTO JE FINÁLE!!!!!!!!!!!!!Soutěž bude u konce,až napíšu do komentářů KONEC...........to bude asi tak přibližne za 10 dnů........................................tak hodně štestí!!!!Vyhrává ten nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co chcete na diplom???Pro ty,co vypadli v 2.kole...

14. října 2007 v 18:34 Competition-soutěže
Mov se vám omluvám,ale diplmy v nejbližší době nebudou...blbne mi net a nejdou mi ukládat nějaký obrázky.Ale až bude všchno ok,dám vám vědět!!!!!!!!!!Ale klidně pište,co na ně chcete.Já vám je zatím udělám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se opravdu nezlobte!!!!!!!!!!


Životopííííííísek

14. října 2007 v 18:09 Zac Efron
Jméno: Zachary David Alexander Efron -(Zac Efron)
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie
Rodiče: David a Starla
Sourozenci: bratr Dylan
Povolání: herec, zpěvák
Znamení: Váhy
Oblíbené jídlo: sushi, exotická jídla
Oblíbený TV kanál: Spike
Výška: 1,75m
Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.

2.kolo SONB

1. října 2007 v 18:52 Competition-soutěže
Tak a je tu konečně 2.kolo!!!Sry,že to trvalo tak dlouho,ale dlouho jsem tu nemohla být.Tak do 3.kola postupují jen ti,kteří mají 10 a víc hlasů!!!!Hodně štestí!!!!!!!!!!!!!!!